MÖBLER / Soffor / Soffa 8985388

nr 898 5388

Soffa

1940-/50-tal, Dux-etikett, längd: 131

Kondition: lättare bruksslitage

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 juni 2014
kl 18:54:06